7. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI Finale Kalan Öğrenciler

 

VII. YARATICI YAZIN VE ÇEVİRİ YARIŞMASI  SONUÇLARI  
DENEME  DALI   ÇEVİRİ DALI  
Öğrencinin
 Adı Soyadı
Okulu İli   Öğrencinin
Adı Soyadı
Okulu İli  
Şahika Aydınol MEF Lisesi Beşiktaş- İSTANBUL   Çağrı Akkuş Aksu Anadolu Lisesi Merkez-GİRESUN  
Fehime İkra Aytekin Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Adapazarı-SAKARYA   Aylin Anbarpınar Özel Çamlıca Anafen Fen Lisesi Üsküdar-İSTANBUL  
İrem Ediz Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Ayrancı-ANKARA   Ayşenur  Başaran Cemil Meriç Sosyal Bilgiler Lisesi Adapazarı-SAKARYA  
İzem Ekmekçigil TEB Ataşehir Anadolu Lisesi Ataşehir-İSTANBUL   Berna Çorak Özel Arı Fen Lisesi Çankaya-ANKARA  
Helin Erden ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi Çankaya-ANKARA   Yiğit Davutoğlu Eskişehir Gelişim Koleji  Tepebaşı-ESKİŞEHİR  
Melis Ceren Hasanoğlu Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Ayrancı-ANKARA   Ömer Faruk Durugöl Özel Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Dilovası -KOCAELİ  
İlkim Özen Kapız Muğla 75. Yıl Fen Lisesi Menteşe-MUĞLA   Ansı Ersoy Özel İzmir Koleji Bornova-İZMİR  
Cansu Davhan Karaca MEF Lisesi Beşiktaş-İSTANBUL   Kübra Güngör Kazan Fatih Mesleki Teknik. Andolu Lisesi Kazan-ANKARA  
Coşku Doğa Kurumlu Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Ayrancı-ANKARA   Sanem Işın Mev Koleji Yenimahalle-ANKARA  
Başak Mermercioğlu Cengiz Topel Anadolu Lisesi Güzelbahçe-İZMİR   Mustafa Ali İnanç Ortaklar  Fen  Lisesi Germencik-AYDIN  
Yeliz Özcan İstanbul Kadıköy Lisesi Kadıköy-İSTANBUL   Fırdevs Iraz Kanyılmaz Eskişehir Gelişim Koleji  Tepebaşı-ESKİŞEHİR  
Duygu Hazan Özdemir Özel Arı Anadolu Lisesi Çankaya-ANKARA   Aysel Rümeysa Koç Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi Antakya -HATAY  
İlkin Özdemir Özel Fen Bilimleri Okulları Kartal-İSTANBUL   İlayda Olçay Eskişehir Ted Koleji Özel Andolu Lisesi Merkez-ESKİŞEHİR  
Aslıhan Şen Dr. Binnaz Ege-Dr.Rıdvan Ege Anadolu Lisesi Balgat-ANKARA   İdil Oto Doğa Koleji  Kurumları Çukurambar-ANKARA  
Ece Yıldırım Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi Akhisar-MANİSA   Ege Saraçoğlu ODTÜ Geliştirme Vakfı Lisesi Çankaya -ANKARA  
               
1.  Yukarıdaki liste soyadına göre alfabetik sırayla oluşturulmuş olup derece belirtmemektedir.      
2.  Şartnamede de belirtildiği üzere, 9 Mayıs 2016 günü saat 10:00'da öğrenciler yazdıkları metinleri jüri ve izleyicilerin önünde okuyacaktır.    
3.  Ayrıca,  programın sonunda eserlerinin finale kalıp kalmadığına bakılmaksızın, ödül törenimizi izlemeye gelerek katılım belgesi alan öğrenciler     
arasında yapılacak çekilişle bir kişiye Jüri Özel Ödülü takdim edilecektir.